Dzisiaj was odwiedzam ponieważ, wam przedstawię jak zrobić krok po kroku zapachową świeczkę z dodatkami. Wpadłam na pomysł aby przygotować jakiś ciekawy element który będzie się ładnie prezentował w pokoju. Pomyślałam sobie aby wykonać jakąś ozdobę ze świeczką która leży u mnie bezużytecznie w domu. A więc, przygotowałam sobie dwa szklane wazoniki, które przyozdobię solą zabarwioną własnoręcznie i dwoma świeczkami wraz ze sztucznymi gałązkami małych jabłuszek.
Co będzie nam potrzebne?
- coś szklanego np, wazonik, szklanka czy kieliszek do szampana,
- sól (ilość soli zależy od was ile będziecie potrzebować na wypełnienie swojego naczynia)
- suche pastele albo pisaki
- świeczka
- kartka
1. Na kartkę wsypujemy garść soli i ją mieszamy, wybranym kolorem pasteli lub pisaka, tak długo aż uzyskamy wyrazisty kolor. Następnie wsypujemy, warstwa po warstwie sól podzieloną na różne kolory do wybranego naczynia szklanego, aż wypełnimy je w całości.
Musimy pamiętać o tym aby nie ruszać naczyniem ponieważ kolory się zmieszają.
2. Druga rzecz to wsadzenie świeczki do naczynia i gotowe! :)
A o to efekt pracy!
Świeczka bardzo ładnie się prezentuje na parapecie, możemy również ją zapalić w takie wieczory ponure i chłodne, jakie mamy o tej porze gdzie na dworze robi się bardzo szybko szaro! :)
_______________________________________________________
Serdecznie dziękuje tym wszystkim, którzy zostawiają pod każdym postem jakiś komentarz! ♥ Motywuje mnie to do dalszej pracy z blogiem!
Jeśli macie jakieś pomysły ze świeczkami na swoich blogach to podsyłajcie linki, wejdę z wielką ochotą / Pozdrawiam, Adrianna ♥




:*!
OdpowiedzUsuńświetny pomysł, na pewno go wypróbuję!
OdpowiedzUsuńhttp://v-rnq.blogspot.com/
Cieszę się! ^^
UsuńŚwietny efekt:)
OdpowiedzUsuńBardzo fajny pomysł. :)
OdpowiedzUsuńMÓJ BLOG - KLIKNIJ :)
Super pomysł ! :)
OdpowiedzUsuńhttp://adtadtadta.blogspot.com/
Świetny pomysł, sama bym chyba na taki nie wpadła :)
OdpowiedzUsuńhttp://mikijiu.blogspot.com/
uu to możesz spróbować zrobić coś takiego :)
Usuńpodoba mi sie:)
OdpowiedzUsuńdoska-style.blogspot.com <- KLIK
Cieszę się bardzo :)
UsuńHej! Nominowałam Cię do Liebster Blog Award 2014 :)
OdpowiedzUsuńMam nadzieję, że weźmiesz udział.
http://made-by-marczi.blogspot.com